-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Посуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Оголошено тендер
728 368.68
UAH
Номер:
95c4dc9682d64cdc86acd158284ba9f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015236-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274710
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тростянець, вул. Зелена, буд.2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274710
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тростянець, вул. Зелена, буд.2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
728 368.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Посуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 р.: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Відмінена закупівля: UA-2026-08-20-008867-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.09.2026 16:32
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: 28.08.2026 року відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. А саме: замовником 20.08.2026 року оголошено процедуру закупівлі - відкриті торги з особливостями (мультилотова закупівля) за предметом закупівлі «Послуги з організації харчування» на суму 728426,00 грн за ідентифікатором UA-2026-08-20-008867-a від 28.08.2026 року закупівля не відбулась через відсутність пропозицій за лотом №3.
-
Дата публікації:
02.09.2026 16:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Посуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянецька
Сума539 104.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянецька
Сума189 263.88 UAH