-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тернопільського ДНЗ
Тендер Prozorro UA-2026-01-14-008831-a
Завершена
764 280.00
UAH без ПДВ
Номер:
67e2d658b516400b99e477c360a659bc
Внутрішній номер закупівлі:
27907442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-14-008831-a
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274710
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тростянець, вул. Зелена, буд.2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
764 280.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування Тернопільського ДНЗ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Чорна Тетяна Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3363504184
-
Контактна особа:
+380971632701
-
Адреса:
81605, Україна, Львівська область, Стрийський р-н селище Липівка вул.Зелена будинок 6 квартира 11
Ціна пропозиції
764 280.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2026 14:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
01fee79520e5404f884e22180500c55b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-14-008831-a-a1
Постачальник:
Чорна Тетяна Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3363504184
-
Адреса:
81605, Україна, Львівська область, Стрийський р-н селище Липівка вул.Зелена будинок 6 квартира 11
Номер договору:
3/ТЕ
Сума договору:
764 280.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
12.01.2026 12:33
Статус:
Підписаний