• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування Стільського ЗЗСО I-III ст.

Завершена

522 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 08cf851f4d47443c9aabfa50d224796c
Внутрішній номер закупівлі: 27896690
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-13-011553-a   
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 522 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування Стільського ЗЗСО I-III ст.
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 05.06.2026
Місце постачання 81615, Україна, Львівська область, с.Стільсько, вул.Шевченка,84 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 522 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2026 16:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c2ec7c0598634b73bda847c4451ccc04
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-13-011553-a-a1
Постачальник: ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
Номер договору: 6/26/СТ
Сума договору: 444 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 12.01.2026 16:32
Статус:
Підписаний
pdf
дог Стільсько школа.pdf
pdf
ДУ №1 Стільсько.pdf
p7s
sign.p7s