• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування Демнянського ДНЗ

Завершена

532 680.00 UAH без ПДВ
Номер: dd3297cf2b584b95a3a11e6d63c55399
Внутрішній номер закупівлі: 27895975
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-13-010748-a   
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 532 680.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування Демнянського ДНЗ
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 81613, Україна, Львівська область, с.Демня, вул.Б.Хмельницького,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 532 680.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2026 16:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7efcf40b369445eead6dc8693c6fde94
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-13-010748-a-b1
Постачальник: ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
Номер договору: 1/ДЕ
Сума договору: 532 680.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 12.01.2026 15:56
Статус:
Підписаний
pdf
дог Демня ДНЗ.pdf