-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування Демнянського ДНЗ
Оголошено тендер
532 680.00
UAH
Номер:
70dde3590b25439488c2bdadd56cf8fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-13-012294-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274710
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тростянець, вул. Зелена, буд.2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274710
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тростянець, вул. Зелена, буд.2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
532 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування Демнянського ДНЗ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2026 15:31
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р.: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі(учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Відмінена закупівля: UA-2026-01-02-004301-a
-
Дата публікації:
13.01.2026 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянецька
Сума306 120.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума226 560.00 UAH