-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-24-ВО Самоскид КАМАЗ-5511, №ВІ5565АК, ремонт ходової частини- ID: UA-2026-08-31-006864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240147
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ФБМЕС-26П-22-БЗ Ремонт автокрану КС-3577А, №142-84СН- ID: UA-2026-08-31-002755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236049
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-66-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Бортовий автомобіль КАМАЗ – 5320...×-
ФБМЕС-26П-66-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Бортовий автомобіль КАМАЗ – 5320 АА 6097 ТІ)
- ID: UA-2026-08-20-010105-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147781
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-20-ВО Ремонт автокрану КС-3577А, №142-84СН- ID: UA-2026-08-03-006373-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29974825
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА29-05АТ, рік випуску 2005 (і...×-
«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА29-05АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005353))
- ID: UA-2026-07-03-000885-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29721146
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА29-04АТ, рік випуску 2005 (і...×-
«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА29-04АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005363))
- ID: UA-2026-07-03-000493-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29720749
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-95АТ, рік випуску 2005 (ін...×-
Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-95АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005352))
- ID: UA-2026-07-03-000281-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29720545
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-97АТ, рік випуску 2005 (і...×-
«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-97АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005358))
- ID: UA-2026-06-19-000805-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29588243
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-43-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціалізований вантажний фургон...×-
ФБМЕС-26П-43-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціалізований вантажний фургон FOTON BJ1043 ВТ 2496 ЕА)
- ID: UA-2026-06-12-005680-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29521757
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-42-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Автобус ПАЗ 32054-07 АА2557ТМ)- ID: UA-2026-06-12-002691-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29518771
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-40-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Причіп бортовий МАЗ-9397 №025 –...×-
ФБМЕС-26П-40-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Причіп бортовий МАЗ-9397 №025 – 36 ВІ (новий державний №ВТ 1602 XF)
- ID: UA-2026-06-10-003147-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29490509
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-32-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового...×-
ФБМЕС-26П-32-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового FAW CA 1047 ВТ 3252 ЕА)
- ID: UA-2026-06-01-002749-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29391121
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-31-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового...×-
ФБМЕС-26П-31-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового малотоннажного-В FAW CA 1031 АА6104ТІ)
- ID: UA-2026-05-25-001977-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29320753
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-13-ВО Послуги з технічного обслуговування екскаватора колісного JCB 4CX Sitemas...×-
ФБМЕС-26П-13-ВО Послуги з технічного обслуговування екскаватора колісного JCB 4CX Sitemaster (500 мотогодин, згідно тех.документації виробника)
- ID: UA-2026-05-19-010762-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29271422
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ФБМЕС-26П-12-ВО Послуги з технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 3CX (5...×-
ФБМЕС-26П-12-ВО Послуги з технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 3CX (500 мотогодин згідно тех. документації виробника)
- ID: UA-2026-05-19-010020-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270687
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -