-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-95АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005352))
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-000281-a
код за ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Завершена
81 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b5806483f0340c9a0f0527a0cc4f1d4
Внутрішній номер закупівлі:
29720545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-000281-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Жуков Сергій Вікторович 380444652255 szhukovsv@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 08:42 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 08:42 - 11.07.2026 10:00
Аукціон:
з 13.07.2026 12:35
Період кваліфікації:
11.07.2026 10:00 - 22.07.2026 09:00
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 625.00 Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-95АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005352))