-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ФБМЕС-26П-43-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціалізований вантажний фургон FOTON BJ1043 ВТ 2496 ЕА)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-005680-a
Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Завершена
489 905.00
UAH без ПДВ
Номер:
93c82b8697c1436eb44810f9a1925d20
Внутрішній номер закупівлі:
29521757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-005680-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артеменко Олена Олександрівна 380523362585 olenaartemenkoodbmes@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
489 905.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 12:14 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 12:14 - 20.06.2026 13:00
Аукціон:
22.06.2026 14:59 - 22.06.2026 15:22
Період кваліфікації:
22.06.2026 15:22 - 03.07.2026 09:21
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴489 905.00 Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціалізований вантажний фургон FOTON BJ1043 ВТ 2496 ЕА)