• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціалізований вантажний фургон FOTON BJ1043 ВТ 2496 ЕА)

Оголошено тендер

587 886.00 UAH
Номер: f791d444555f4232b063eb707099d3c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-12-004674-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 587 886.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт автотранспортної техніки (Спеціалізований вантажний фургон FOTON BJ1043 ВТ 2496 ЕА)
Примітки: Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 12.06.2026 11:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПлан складено з урахуванням ПДВ
Сума587 886.00 UAH