-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-97АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005358))
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-000805-a
код за ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Завершена
99 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
83975c8469de4bd0b159db03edea9704
Внутрішній номер закупівлі:
29588243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-000805-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Жуков Сергій Вікторович 380444652255 szhukovsv@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
99 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 09:10 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 09:10 - 27.06.2026 10:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:48
Період кваліфікації:
27.06.2026 10:00 - 03.07.2026 10:24
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 500.00 «Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-97АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005358))