• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-97АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005358))

Оголошено тендер

99 500.00 UAH
Номер: 6bc092ee142f47029999d9469df7a92a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-19-000799-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 99 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-97АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005358))
Примітки: код за ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 19.06.2026 08:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис«Поточний ремонт самоскида ISUZU CXZ51K» (державний номер № АА28-97АТ, рік випуску 2005 (інв. № 8960502005358))
Сума99 500.00 UAH