• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ФБМЕС-26П-32-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового FAW CA 1047 ВТ 3252 ЕА)

Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Завершена

449 714.25 UAH без ПДВ
Номер: 7abba1c4616344bfa7f256244129372e
Внутрішній номер закупівлі: 29391121
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-002749-a   
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Артеменко Олена Олександрівна 380523362585 olenaartemenkoodbmes@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 449 714.25 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 11:15 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 11:15 - 09.06.2026 12:00
Аукціон: 10.06.2026 12:29 - 10.06.2026 12:52
Період кваліфікації: 10.06.2026 12:52 - 17.06.2026 09:37
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴449 714.25 Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового FAW CA 1047 ВТ 3252 ЕА)