• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового FAW CA 1047 ВТ 3252 ЕА)

Оголошено тендер

539 657.10 UAH
Номер: 0e2d988d37624eb68202c0042defa009
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-01-001515-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 539 657.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт автотранспортної техніки (Загального вантажного бортового FAW CA 1047 ВТ 3252 ЕА)
Примітки: Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 01.06.2026 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПлан складено з урахуванням ПДВ
Сума539 657.10 UAH