-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ФБМЕС-26П-24-ВО Самоскид КАМАЗ-5511, №ВІ5565АК, ремонт ходової частини
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006864-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
242 560.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
21
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0f200e69b45343c0ba7737074c3473bc
Внутрішній номер закупівлі:
30240147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006864-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кліпіков Руслан Борисович 380542719411 tender_hd3_sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
242 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:32 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:32 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:32 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴242 560.00 Самоскид КАМАЗ-5511, №ВІ5565АК, ремонт ходової частини