• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Самоскид КАМАЗ-5511, №ВІ5565АК, ремонт ходової частини

Оголошено тендер

291 072.00 UAH
Номер: 039eb97bf7c6474db99c892a6ca70c5f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007902-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 291 072.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Самоскид КАМАЗ-5511, №ВІ5565АК, ремонт ходової частини
Примітки: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 31.08.2026 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума291 072.00 UAH