-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ФБМЕС-26П-66-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Бортовий автомобіль КАМАЗ – 5320 АА 6097 ТІ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-010105-a
Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
594 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
479f5019e91d49eeaa5af6f346530ea6
Внутрішній номер закупівлі:
30147781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-010105-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артеменко Олена Олександрівна 380523362585 olenaartemenkoodbmes@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
594 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:29 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:29 - 28.08.2026 16:00
Аукціон:
31.08.2026 12:20 - 31.08.2026 12:43
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴594 880.00 Поточний ремонт автотранспортної техніки (Бортовий автомобіль КАМАЗ – 5320 АА 6097 ТІ)