-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автотранспортної техніки (Бортовий автомобіль КАМАЗ – 5320 АА 6097 ТІ)
Оголошено тендер
713 856.00
UAH
Номер:
cd7b4a20b141493cb060f37309a272d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-011210-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
713 856.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт автотранспортної техніки (Бортовий автомобіль КАМАЗ – 5320 АА 6097 ТІ)
Примітки:
Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
20.08.2026 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПлан складено з урахуванням ПДВ
Сума713 856.00 UAH