• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ФБМЕС-26П-13-ВО Послуги з технічного обслуговування екскаватора колісного JCB 4CX Sitemaster (500 мотогодин, згідно тех.документації виробника)

Завершена

32 024.50 UAH без ПДВ
Номер: 80969a6613d040b7ace99b486d0ed2c3
Внутрішній номер закупівлі: 29271422
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-010762-a   
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Кліпіков Руслан Борисович 380542719411 tender_hd3_sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 32 024.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 15:19 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 15:19 - 28.05.2026 12:00
Аукціон: 29.05.2026 15:00 - 29.05.2026 15:23
Період кваліфікації: 29.05.2026 15:23 - 04.06.2026 15:49
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 024.50 Послуги з технічного обслуговування екскаватора колісного JCB 4CX Sitemaster (500 мотогодин, згідно тех.документації виробника)