-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ФБМЕС-26П-40-ВО Поточний ремонт автотранспортної техніки (Причіп бортовий МАЗ-9397 №025 – 36 ВІ (новий державний №ВТ 1602 XF)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-003147-a
Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Завершена
313 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
742708a9057749529e591f82026076be
Внутрішній номер закупівлі:
29490509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-003147-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артеменко Олена Олександрівна 380523362585 olenaartemenkoodbmes@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
313 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 11:32 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 11:32 - 18.06.2026 11:00
Аукціон:
19.06.2026 15:48 - 19.06.2026 16:11
Період кваліфікації:
19.06.2026 16:11 - 26.06.2026 11:59
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴313 300.00 Поточний ремонт автотранспортної техніки (Причіп бортовий МАЗ-9397 №025 – 36 ВІ (новий державний №ВТ 1602 XF)