• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт автотранспортної техніки (Причіп бортовий МАЗ-9397 №025 – 36 ВІ (новий державний №ВТ 1602 XF)

Оголошено тендер

375 960.00 UAH
Номер: d5088df513c44d2b95a4119135b57089
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-003292-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 375 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт автотранспортної техніки (Причіп бортовий МАЗ-9397 №025 – 36 ВІ (новий державний №ВТ 1602 XF)
Примітки: Код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 10.06.2026 10:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПлан складено з урахуванням ПДВ
Сума375 960.00 UAH