-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Житомир))
- ID: UA-2025-12-22-002729-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27688866
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Вінниця))
- ID: UA-2025-12-12-016006-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27542056
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Житомир))
- ID: UA-2025-12-08-010710-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27444140
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Хмельницький))
- ID: UA-2025-12-08-008301-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27441750
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Хмельницький))
- ID: UA-2025-11-18-001328-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27156979
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Житомир))
- ID: UA-2025-11-18-000177-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27155811
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Вінниця))
- ID: UA-2025-11-13-013273-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27115993
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Вінниця))
- ID: UA-2025-11-11-014728-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27081925
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Житомир))
- ID: UA-2025-11-11-003376-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27070653
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Хмельницький))
- ID: UA-2025-11-11-000193-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27067455
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Житомир))
- ID: UA-2024-12-24-006439-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23840581
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Житомир))
- ID: UA-2024-12-24-005010-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23839121
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Вінниця))
- ID: UA-2024-12-20-002910-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23786035
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Хмельницький))
- ID: UA-2024-12-19-014247-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23772408
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Вінниця))
- ID: UA-2024-11-28-009545-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23441367
Подільська філія УДЦР ЄДРПОУ: 21726250ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -