-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Житомир))
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-010710-a
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0c59d237da89491083215c9d1bb1fae4
Внутрішній номер закупівлі:
27444140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-010710-a
Замовник:
Подільська філія УДЦР
×
-
Код ЄДРПОУ:
21726250
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-11-003376-a
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з миття автомобілів (Житомир)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІССЯ МОТОРС ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37260006
-
Контактна особа:
+3804124333333
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 170-А
Ціна пропозиції
20 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.12.2025 13:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
845c6be4f8e942f8a4b3ee82ac69d5fc
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-08-010710-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІССЯ МОТОРС ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37260006
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 170-А
Номер договору:
134
Сума договору:
20 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
08.12.2025 13:39
Статус:
Підписаний