-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Вінниця))
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-013273-a
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Вінниця)) - 74 мийки. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Торги не відбулися
20 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3bda441962c041fe825fe194c4cd42f4
Внутрішній номер закупівлі:
27115993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-013273-a
Замовник:
Подільська філія УДЦР
×
-
Код ЄДРПОУ:
21726250
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 15:45 - 21.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 15:45 - 24.11.2025 17:30
Аукціон:
з 25.11.2025 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 000.00 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Вінниця))