• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Житомир))

Завершена

263 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ece79d39f8c045148d2457b8061367bd
Внутрішній номер закупівлі: 27688866
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-22-002729-a   
Замовник: Подільська філія УДЦР
Контактна особа: Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-18-000177-a
Очікувана вартість: 263 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Житомир)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАВТО ЖИТОМИР"
Ціна пропозиції 263 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2025 10:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8eb01a18abfd48b491d0905208b3f8e2
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-22-002729-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАВТО ЖИТОМИР"
Номер договору: 141
Сума договору: 263 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 219 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.12.2025 09:59
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 5011_ТО КТЗ Житомир.pdf
pdf
Дод.угода 5011 ТО КТЗ_Житомир.pdf
p7s
sign.p7s