• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Хмельницький))

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 09674fdcdb4d4e0193e431402120b78c
Внутрішній номер закупівлі: 27156979
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-18-001328-a   
Замовник: Подільська філія УДЦР
Контактна особа: Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.11.2025 09:26 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2025 09:26 - 26.11.2025 17:30
Аукціон: з 27.11.2025 14:52
Період кваліфікації: 26.11.2025 17:30 - 28.11.2025 09:46
Період завантаження договору: 04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴350 000.00 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Хмельницький))