• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Хмельницький))

Завершена

35 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1afa8a2158ec454fab977e73271cf51a
Внутрішній номер закупівлі: 23772408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-19-014247-a   
Замовник: Подільська філія УДЦР
Контактна особа: Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-11-22-005447-a
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з миття автомобілів (Хмельницький)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 230 послуга
Період постачання 01.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КАТЕРЕНЧУК ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА
Ціна пропозиції 35 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2024 14:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 96b6486bd9dc464d9c3db40c20338a65
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-19-014247-a-b1
Постачальник: КАТЕРЕНЧУК ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА
Номер договору: 5011/М
Сума договору: 35 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 19.12.2024 14:42
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 5011 Миття авто Хмельницький.pdf
p7s
sign.p7s