-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Хмельницький))
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-000193-a
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання - 240 послуг. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Торги не відбулися
41 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1746a25d1f5b474186c1f89f69069f6d
Внутрішній номер закупівлі:
27067455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-000193-a
Замовник:
Подільська філія УДЦР
×
-
Код ЄДРПОУ:
21726250
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
41 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 08:10 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 08:10 - 19.11.2025 17:30
Аукціон:
з 20.11.2025 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 000.00 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Хмельницький))