-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів (Вінниця))
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-002910-a
Завершена
19 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7c1920615cc4accb22e0eaa8fd98aa0
Внутрішній номер закупівлі:
23786035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-20-002910-a
Замовник:
Подільська філія УДЦР
×
-
Код ЄДРПОУ:
21726250
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-28-008214-a
Очікувана вартість:
19 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з миття автомобілів (Вінниця)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАРАЩУК ВІТАЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2759118797
-
Контактна особа:
+380432552558
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА будинок 31 квартира 14
Ціна пропозиції
19 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2024 10:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
94ed5e69ebed46ad8fbef209cf78f9a7
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-20-002910-a-c1
Постачальник:
ПАРАЩУК ВІТАЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2759118797
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА будинок 31 квартира 14
Номер договору:
147
Сума договору:
19 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
20.12.2024 09:58
Статус:
Виконаний