• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Житомир))

Завершена

240 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a8d3ad173b854f46b9f8774769928390
Внутрішній номер закупівлі: 23840581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-24-006439-a   
Замовник: Подільська філія УДЦР
Контактна особа: Людмила Уварова +380432530152, +380432530658, +380432530153 uvarova@ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-11-27-013766-a
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з технічного обслуговування та поточному ремонту ТЗ (Житомир)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІССЯ МОТОРС ГРУП"
Ціна пропозиції 240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2024 11:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 70ebe22d75a24fca847e4b9c45c3f471
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-24-006439-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІССЯ МОТОРС ГРУП"
Номер договору: 146
Сума договору: 240 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 200 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 24.12.2024 11:21
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 5011 Ремонт КТЗ_Житомир.pdf
pdf
Додаткова угода 1_ 5011 ТО КТЗ_Житомир.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s