-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-543_45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт (з утепленням) фасаду адмін...×-
С_25П-543_45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт (з утепленням) фасаду адміністративно-побутового корпусу Полтавського ВБР БУ "Укрбургаз" АТ «Укргазвидобування» за адресою: (м. Полтава, Полтавської області)
- ID: UA-2025-10-16-016223-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26787859
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_25П-061_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "...×-
С_25П-061_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин)
- ID: UA-2025-01-07-007972-a
- Дата створення : 07.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23957628
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_25П-060_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ &qu...×-
С_25П-060_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин)
- ID: UA-2025-01-07-007968-a
- Дата створення : 07.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23957627
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-352_45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт фасаду боксу №1 за адресою м.Х...×-
С_24П-352_45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт фасаду боксу №1 за адресою м.Харків, вул.Драгомирівська, 3)
- ID: UA-2024-10-03-012975-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22786283
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-344_45440000-3 — Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ &qu...×-
С_24П-344_45440000-3 — Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)
- ID: UA-2024-10-01-011840-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22758779
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
C_24П-343_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "...×-
C_24П-343_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)
- ID: UA-2024-09-30-006015-a
- Дата створення : 30.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22741711
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-310_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стр...×-
С_24П-310_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул. Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)
- ID: UA-2024-08-30-008781-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22453607
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-292_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стр...×-
С_24П-292_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул.Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)
- ID: UA-2024-08-15-009572-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22327627
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -