• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

С_25П-543_45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт (з утепленням) фасаду адміністративно-побутового корпусу Полтавського ВБР БУ "Укрбургаз" АТ «Укргазвидобування» за адресою: (м. Полтава, Полтавської області)

Завершена

13 140 949.00 UAH з ПДВ
Номер: 34f6a474fd3942c2b907f56059126c05
Внутрішній номер закупівлі: 26787859
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-16-016223-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Олександр СТЕСЕНКО +0950020104 oleksandr.stesenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 13 140 949.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2025 18:19 - 28.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2025 18:19 - 31.10.2025 12:00
Аукціон: 03.11.2025 11:03 - 03.11.2025 11:38
Період кваліфікації: 03.11.2025 11:38 - 17.11.2025 16:28
Період завантаження договору: 23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 140 949.00 45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт (з утепленням) фасаду адміністративно-побутового корпусу Полтавського ВБР БУ "Укрбургаз" АТ «Укргазвидобування» за адресою: (м. Полтава, Полтавської області)