-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (з утепленням) фасаду адміністративно-побутового корпусу Полтавського ВБР БУ "Укрбургаз" АТ «Укргазвидобування» за адресою: (м. Полтава, Полтавської області)
Оголошено тендер
13 140 949.00
UAH
Номер:
0b124e58dd9a49e982ee0199c1aad51f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-018945-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
13 140 949.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (з утепленням) фасаду адміністративно-побутового корпусу Полтавського ВБР БУ "Укрбургаз" АТ «Укргазвидобування» за адресою: (м. Полтава, Полтавської області)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
16.10.2025 17:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 140 949.00 UAH