• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Екологічні вимоги

С_24П-310_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул. Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)

Завершена

1 580 389.46 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 23 705.00 UAH
Номер: 183ce5c9e0574163b6af2ae08489dfbc
Внутрішній номер закупівлі: 22453607
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-30-008781-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Ірина Асаулова +380500466811 iryna.asaulova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 580 389.46 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.08.2024 17:14 - 06.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2024 17:14 - 09.09.2024 15:00
Період кваліфікації: 09.09.2024 15:00 - 16.09.2024 16:07
Період завантаження договору: 22.09.2024 00:00 - 02.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 580 389.46 45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул. Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)