-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-310_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул. Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-008781-a
Завершена
1 580 389.46
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 23 705.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 23 705.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2024 17:14 - 06.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим