-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
C_24П-343_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)
Тендер Prozorro UA-2024-09-30-006015-a
Торги не відбулися
1 583 658.13
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 23 755.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 23 755.00 UAH
Номер:
a325b4005b0f416fb523cd1103b1ca4e
Внутрішній номер закупівлі:
22741711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-30-006015-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Вороніна +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 583 658.13 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.09.2024 14:19 - 05.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2024 14:19 - 08.10.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 583 658.13 45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)