-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
C_24П-343_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)
Тендер Prozorro UA-2024-09-30-006015-a
Торги не відбулися
1 583 658.13
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 23 755.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 23 755.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2024 14:19 - 05.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим