• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград

Оголошено тендер

1 583 658.13 UAH
Номер: 5582ca5b4efd42a9b93e2b58b0e622e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-30-007146-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 1 583 658.13 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 30.09.2024 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 583 658.13 UAH