• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Екологічні вимоги

С_24П-352_45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт фасаду боксу №1 за адресою м.Харків, вул.Драгомирівська, 3)

Завершена

3 669 981.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 55 000.00 UAH
Номер: 1c6afe844f3f462e81e1f042d01ddf7b
Внутрішній номер закупівлі: 22786283
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-03-012975-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Віталій Дзюбін +380675748454 vitalii.dziubin@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 669 981.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.10.2024 19:29 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2024 19:29 - 11.10.2024 15:00
Аукціон: 14.10.2024 12:21 - 14.10.2024 12:50
Період кваліфікації: 14.10.2024 12:50 - 18.10.2024 14:41
Період завантаження договору: 24.10.2024 00:00 - 03.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 669 981.60 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт фасаду боксу №1 за адресою м.Харків, вул.Драгомирівська, 3)