• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт фасаду боксу №1 за адресою м. Харків, вул. Драгомирівська, 3

Оголошено тендер

3 669 981.60 UAH
Номер: 41077cea8eb646728272a067f5ef1479
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-03-015777-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 3 669 981.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт фасаду боксу №1 за адресою м. Харків, вул. Драгомирівська, 3
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 03.10.2024 17:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 669 981.60 UAH