-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_25П-061_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин)
Тендер Prozorro UA-2025-01-07-007972-a
Завершена
1 583 658.53
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 23 755.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 23 755.00 UAH
Номер:
7eee85f93b784f32bcea713d2b32619a
Внутрішній номер закупівлі:
23957628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-07-007972-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Вороніна +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 583 658.53 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.01.2025 20:08 - 20.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.01.2025 20:08 - 23.01.2025 15:00
Аукціон:
24.01.2025 11:59 - 24.01.2025 12:34
Період кваліфікації:
24.01.2025 12:34 - 03.02.2025 16:49
Період завантаження договору:
09.02.2025 00:00 - 19.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 583 658.53 45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин)