-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин
Оголошено тендер
1 583 658.53
UAH
Номер:
8fe742de3e7143bda35197f847891a47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-07-010533-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 583 658.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фарбування фасаду будинку техніки БУ "Укрбургаз" (інв.№ 320023001087) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
07.01.2025 19:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 583 658.53 UAH