-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-292_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул.Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-009572-a
Торги не відбулися
1 580 389.46
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 23 705.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 23 705.00 UAH
Номер:
003a4740bdcd41b7858815cab1a69503
Внутрішній номер закупівлі:
22327627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-15-009572-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Асаулова +380500466811 iryna.asaulova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 580 389.46 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2024 16:08 - 23.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2024 16:08 - 26.08.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 580 389.46 45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул.Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)