-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-292_45440000-3— Фарбування та скління (Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул.Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014)
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-009572-a
Торги не відбулися
1 580 389.46
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 23 705.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 23 705.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2024 16:08 - 23.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим