-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул.Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014
Оголошено тендер
1 580 389.46
UAH
Номер:
40bcec3c00844eddb8a21d584f066a1a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-15-010626-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 580 389.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Утеплення фасаду адміністративної будівлі Стрийського ВБР БУ «Укрбургаз» за адресою вул.Львівська с. П’ятничани інв.№ 320023000014
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
15.08.2024 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 580 389.46 UAH