-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-344_45440000-3 — Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-011840-a
Торги не відбулися
2 119 907.94
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 31 799.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 31 799.00 UAH
Номер:
38730ab561564c488f2d51940ddf1b87
Внутрішній номер закупівлі:
22758779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-011840-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Вороніна +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 119 907.94 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 17:25 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 17:25 - 09.10.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 119 907.94 45440000-3 — Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)