• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград

Оголошено тендер

2 119 907.94 UAH
Номер: 55136b14257c416d873ffaee52e5bde8
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-01-014210-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 2 119 907.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 01.10.2024 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 119 907.94 UAH