-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_24П-344_45440000-3 — Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Красноград)
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-011840-a
Торги не відбулися
2 119 907.94
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 31 799.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 31 799.00 UAH
Період оскарження:
01.10.2024 17:25 - 06.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.