-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
С_25П-060_45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин)
Тендер Prozorro UA-2025-01-07-007968-a
Завершена
2 119 907.94
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 31 799.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 31 799.00 UAH
Номер:
be4d959fbb4b470ebd11bd01745d74c6
Внутрішній номер закупівлі:
23957627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-07-007968-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Вороніна +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 119 907.94 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.01.2025 20:06 - 20.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.01.2025 20:06 - 23.01.2025 15:00
Аукціон:
24.01.2025 11:12 - 24.01.2025 11:41
Період кваліфікації:
24.01.2025 11:41 - 21.03.2025 14:10
Період завантаження договору:
27.03.2025 00:00 - 06.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
85afcc68f8264a3dbce0595a3e16c090
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
04.02.2025 17:13 - 15.02.2025 00:00
Дата опублікування:
04.02.2025 17:13
Дата виконання:
04.02.2025 17:13
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴2 119 907.94 45440000-3 - Фарбування та скління (Фарбування фасаду інженерного корпусу БУ "Укрбургаз" (інв.№ 330013000865) за адресою: вул. Полтавська, м. Берестин)