-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Усунення аварій (Поточний ремонт будівлі гуртожитку л. З-1 із заміною електропроводки за а...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт будівлі гуртожитку л. З-1 із заміною електропроводки за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
- ID: UA-2024-10-08-003585-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22817807
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Усунення аварій (Поточний ремонт внутрішніх електромереж)- ID: UA-2024-08-14-005132-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22311074
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі (приміщення їдальні) на об'є...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі (приміщення їдальні) на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67))
- ID: UA-2024-03-06-008943-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20945681
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі медичного пункту за адресою: м....×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі медичного пункту за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
- ID: UA-2024-02-29-008627-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20894168
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі їдальні за адресою: м. Дніпро,...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі їдальні за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
- ID: UA-2024-02-29-008116-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20893578
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі адміністративно-побутового корпу...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі адміністративно-побутового корпусу за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
- ID: UA-2024-02-29-007641-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20893143
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі (приміщення їдальні) на об'є...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі (приміщення їдальні) на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67))
- ID: UA-2024-02-26-005282-a
- Дата створення : 26.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20852931
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адре...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
- ID: UA-2023-09-28-007278-a
- Дата створення : 28.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19120875
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адре...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
- ID: UA-2023-09-07-003615-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18892330
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адре...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
- ID: UA-2023-08-16-003672-a
- Дата створення : 16.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18688241
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адре...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
- ID: UA-2023-06-27-009307-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18252390
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адре...×-
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
- ID: UA-2023-03-23-009694-a
- Дата створення : 23.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17322543
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення електричного обладнання для безперебійної роботи мережі Інтернет- ID: UA-2022-02-09-006392-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14036312
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція освітлення території санаторію-профілакторію «Лісовий» за адресою: м. Дніпро...×-
Реконструкція освітлення території санаторію-профілакторію «Лісовий» за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67
- ID: UA-2017-08-16-001123-c
- Дата створення : 16.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1128887
КП "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ЄДРПОУ: 40909288ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -