-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
Тендер Prozorro UA-2023-06-27-009307-a
Завершена
57 090.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 570.90 UAH
мін. крок: 1% або 570.90 UAH
Номер:
fdaa145635f44efab02e6e51d9e961d3
Внутрішній номер закупівлі:
18252390
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-27-009307-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40909288
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 64В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Береза +380677663995 olgabereza@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
57 090.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2023 15:37 - 06.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2023 15:37 - 09.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
09.07.2023 00:02 - 10.07.2023 12:02
Період завантаження договору:
16.07.2023 00:00 - 26.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 090.00 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)